Pravidla

Hodiny pro objednané / neobjednané pacienty:

Hodiny pro neobjednané pacienty jsou určené především pacientům s akutními obtížemi. Myslí se tím pacienti, kteří mají nově vzniklé potíže. Ostatním pacientům velmi doporučujeme využít možnosti objednání na konkrétní hodinu. Ušetří tak čas strávený čekáním a umožní tak pacientům s akutními potížemi dříve přijít na řadu. často se stává, že i v době objednaných pacientů není možno dodržet odhanutý čas na vyšetření. Je to proto, že zdravotní stav některých pacientů může vyžadovat delší dobu na vyšetření, ev. terapie, než bylo předem odhadnuto.

Možnosti objednání:

Využíváme telefonické objednání. Termín vyšetření je možné dohodnout i po mailu.

Pacienti vyžadující neodkladnou péči:

Pacienti se zdravotním stavem vyžadujícím akutní zásah budou vzati do ordinace ihned poté, co se nám ohlásí. Mezi takové stavy patří zejm. bolesti na hrudi, dušnost, náhle vzniklé poruchy vidění, poruchy vědomí apod.

Služební mobil:

Služební mobil 774363844 zůstává často zapnutý i mimo ordinační dobu, někdy i o svátcích a víkendech. Je možné jej využít, ale pouze k neodkladné konzultaci zdravotního stavu. Pokud bude vypnutý, napište sms, ve které stručně popíšete svoje potíže, zavoláme pak zpátky.
Prosíme nevyužívejte služebního mobilu mimo ordinační dobu k objednávání nebo dotazům na ordinační dobu. Mimo ordinační dobu je rezervován pouze pro akutní přídady!

© 2019 MUDr. Zdeněk Hess